Rolex mm
#30
Lige når du går fra 44 mm til 40 mm virker det naturligvis lidt småt, men man vender sig hurtigt til begge størrelser. Jeg har det fint med 40 mm nu, selvom jeg også har et PAM. Men jeg har heller ikke meget store håndled, men vel alm store...
vh Hans Henrik
Svar


Beskeder i denne tråd
Rolex mm - af Nopanic - 17-04-2010, 04:57 PM
Re: Rolex mm - af Tukjær - 17-04-2010, 05:19 PM
Re: Rolex mm - af Magnum - 17-04-2010, 05:29 PM
Re: Rolex mm - af Nopanic - 17-04-2010, 05:58 PM
Re: Rolex mm - af Nopanic - 17-04-2010, 06:17 PM
Re: Rolex mm - af Tukjær - 17-04-2010, 06:46 PM
Re: Rolex mm - af Nopanic - 17-04-2010, 07:44 PM
Re: Rolex mm - af Tukjær - 17-04-2010, 07:52 PM
Re: Rolex mm - af Tukjær - 17-04-2010, 07:53 PM
Re: Rolex mm - af Kim T - 17-04-2010, 07:54 PM
Re: Rolex mm - af Kim T - 17-04-2010, 07:57 PM
Re: Rolex mm - af SPACE-DWELLER - 17-04-2010, 09:02 PM
Re: Rolex mm - af Tukjær - 17-04-2010, 09:09 PM
Re: Rolex mm - af Nopanic - 18-04-2010, 02:39 PM
Re: Rolex mm - af Nopanic - 18-04-2010, 02:40 PM
Re: Rolex mm - af Kim T - 18-04-2010, 02:51 PM
Re: Rolex mm - af Nopanic - 18-04-2010, 11:39 PM
Re: Rolex mm - af Kim T - 19-04-2010, 05:58 AM
Re: Rolex mm - af Nopanic - 19-04-2010, 08:57 AM
Re: Rolex mm - af Kim T - 19-04-2010, 09:00 AM
Re: Rolex mm - af Nopanic - 19-04-2010, 09:07 AM
Re: Rolex mm - af Kim T - 19-04-2010, 09:09 AM
Re: Rolex mm - af Nopanic - 19-04-2010, 09:17 AM
Re: Rolex mm - af Nicholas W - 19-04-2010, 09:57 AM
Re: Rolex mm - af Nopanic - 19-04-2010, 10:20 AM
Re: Rolex mm - af Nicholas W - 19-04-2010, 10:40 AM
Re: Rolex mm - af Nopanic - 19-04-2010, 01:55 PM
Re: Rolex mm - af Tukjær - 19-04-2010, 04:48 PM
Re: Rolex mm - af Nopanic - 19-04-2010, 05:55 PM
Re: Rolex mm - af Len - 20-04-2010, 07:26 PM
Re: Rolex mm - af Nopanic - 20-04-2010, 08:09 PM
Re: Rolex mm - af Peter - 21-04-2010, 02:53 AM
Re: Rolex mm - af Nopanic - 21-04-2010, 07:36 AM
Re: Rolex mm - af baun - 21-04-2010, 04:19 PM
Re: Rolex mm - af Nopanic - 21-04-2010, 07:18 PM
Re: Rolex mm - af Kim T - 21-04-2010, 08:26 PM
Re: Rolex mm - af Speedy - 21-04-2010, 08:40 PM
Re: Rolex mm - af Nopanic - 21-04-2010, 09:50 PM
Re: Rolex mm - af Speedy - 21-04-2010, 11:14 PM
Re: Rolex mm - af gufle_phpbb3_import15789 - 22-04-2010, 10:25 AM
Re: Rolex mm - af Mads Gjødesen - 22-04-2010, 04:00 PM
Re: Rolex mm - af Nopanic - 22-04-2010, 09:49 PM
Re: Rolex mm - af Nopanic - 22-04-2010, 10:14 PM
Re: Rolex mm - af Nopanic - 22-04-2010, 11:51 PM
Re: Rolex mm - af Peter - 23-04-2010, 01:39 AM
Re: Rolex mm - af Nopanic - 24-04-2010, 10:06 PM
Re: Rolex mm - af Stinger - 25-04-2010, 04:54 PM
Re: Rolex mm - af Nopanic - 25-04-2010, 06:51 PM
Re: Rolex mm - af Peter - 28-04-2010, 02:02 AM
Re: Rolex mm - af Nopanic - 28-04-2010, 08:38 AM
Re: Rolex mm - af Proxi - 12-05-2010, 03:06 PM
Re: Rolex mm - af KlausM_phpbb3_import15744 - 12-05-2010, 04:08 PM
Re: Rolex mm - af Peter - 14-05-2010, 01:41 AM
Re: Rolex mm - af hannover_dk - 14-05-2010, 11:26 AM
Re: Rolex mm - af Peter - 19-05-2010, 01:44 AM
Re: Rolex mm - af hannover_dk - 19-05-2010, 08:46 PM
Re: Rolex mm - af OleJ - 20-05-2010, 02:10 PM
Re: Rolex mm - af Larsb - 20-05-2010, 02:35 PM
Re: Rolex mm - af OleJ - 20-05-2010, 03:57 PM
Re: Rolex mm - af Nopanic - 20-05-2010, 10:26 PM
Re: Rolex mm - af Mr. Korsbek! - 20-05-2010, 10:41 PM
Re: Rolex mm - af Larsb - 20-05-2010, 10:48 PM
Re: Rolex mm - af Mr. Korsbek! - 20-05-2010, 10:54 PM
Re: Rolex mm - af hannover_dk - 20-05-2010, 11:27 PM
Re: Rolex mm - af Peter - 21-05-2010, 02:51 AM
Re: Rolex mm - af OleJ - 21-05-2010, 09:49 AM
Re: Rolex mm - af Peter - 26-05-2010, 02:13 AM



Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)