Tudor Pelgaos - Billeder side 1
#21
Ja, det blir det jo nok Icon_e_biggrin1
Svar
#22
Med 2 ure i titanium kan jeg kun være enig. <!-- s:up: --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_Up.gif" alt=":up:" title="Thumps up" /><!-- s:up: -->
Yoshikazu Akahane. 28/+50.
Svar
#23
KimT Skrev:Prøv det Pelagos - titanium styrer Icon_party


Enig.

Icon_not
Mvh Kim 
Svar
#24
Stensbjerg Skrev:Med 2 ure i titanium kan jeg kun være enig. <!-- s:up: --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_Up.gif" alt=":up:" title="Thumps up" /><!-- s:up: -->
Jeg vil også rigtig gerne prøve det Pelagos igen. Da det lå der ved siden af mit 111, var jeg lige ved at beslutte mig for at eje begge Icon_e_surprised Det er ellers ikke den slags ur-ejer jeg er.
Svar
#25
Sejt Tudor. Ser fint ud på din arm. Men jeg synes at du skal beholde dit PAM, det er en tand pænere end Tudor
Svar
#26
Haha. Ja tak. Jeg synes nu ikke de to ure kan sammenlignes hvad angår skønhed. I min bog er de to ure vidt forskellige og derfor supplere de hinanden godt.
Svar
#27
Du skal da have mindst to ure Daniel Icon_e_biggrin1
Svar
#28
Har lige talt efter. Jeg har 9 Icon_e_surprised
Edit: De er bare ikke særlig fede. Ha ha.
Svar
#29
.......jeg mente 10 Icon_e_smile
Svar
#30
Ja tak cheff.
Svar




Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)