Tillykke med fødselsdagen pbr
#1
Tillykke med fødselsdagen Peter

Jeg håber du får en rigtig god dag. Jeg kan jo se, du har iført dig det rette fødselsdagsudstyr: Omega Constellation PiePan fra dit fødeår. (Ingen årstal nævnt her... Icon_e_wink )

Jeg fik aldrig skrevet i indlægget omkring din ny post som moderator, tak for du vil påtage dig opgaven.

Med håb om du får en rigtig god dag.

De bedste hilsner
BobT
Svar
#2
Ligeledes herfra,
İmage
... et kip med flaget.

I venlig erindring om byrden du har overtaget, og med ønske om en god fødselsdag.

Med venlig hilsen - Geodoc
Svar
#3
Stort tillykke herfra og nyd Conni'en på armen Icon_e_biggrin

Mvh.
Thomas
Vintage Omega, herreure, lommeure og stopure
Svar
#4
Til lykke med dagen, Peter *hejser flaget smiley* Icon_e_biggrin
De venligste hilsner, John
Svar
#5
også herfra et stort tillyke - velfortjent - altid konstruktiv herinde + hyggelig at møde
vh
Mvh. John  - Glad for ure og frisk på lidt iværksætterråd.
Besøg min blog med gode råd til iværksættere!
Besøg min blog om ure!
Svar
#6
Også tillykke herfra, makker

Mikael
Svar
#7
Tak skal I have !! Icon_e_smile

Det har været en rigtig god dag - var en tur i Esbjerg for at gå ud at spise sammen med min søn, der lige er fyldt 18 ! Så lad os bare med det samme indrømme, at mit fødeår er 1960 Icon_e_biggrin

Men alder er subjektivt ! Når I engang får udgangstilladelse fra alderdomshjemmet, så lover jeg, at jeg nok skal hente jer i en larmende sportsvogn og med 2 billedsmukke unge piger på bagsædet ........... og SÅ skal vi i byen, inden jeg tager på min næste mission !! Icon_mrgreen Icon_mrgreen
/Peter


"The darkest places in Hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crisis" - Dante Alighieri, "Divine Comedy"
Svar




Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)