Blå skiver
#57
Flotte blå skivet ure du har været igennem Lars,
Personlig er jeg dog bare mest til sorte og hvide skiver.

Materiale valg er en sjovt ting,
Har man det ene kigger man efter det andet, men skulle jeg vælge et blev det klart titanium,
Syntes det har et mere varmt look er mere hårdfør og så er det bare lækkert at bære.
Yoshikazu Akahane. 28/+50.
Svar


Beskeder i denne tråd
Blå skiver - af KimT - 07-10-2014, 05:39 PM
Re: Blå skiver - af TDN - 07-10-2014, 05:44 PM
Re: Blå skiver - af Janus2312 - 07-10-2014, 06:38 PM
Re: Blå skiver - af Janus2312 - 07-10-2014, 06:48 PM
Re: Blå skiver - af KimT - 07-10-2014, 09:07 PM
Re: Blå skiver - af John - 07-10-2014, 09:33 PM
Re: Blå skiver - af T.Hansen - 07-10-2014, 10:02 PM
Re: Blå skiver - af nicolaib - 07-10-2014, 10:18 PM
Re: Blå skiver - af ultoman - 07-10-2014, 11:37 PM
Re: Blå skiver - af issing - 07-10-2014, 11:51 PM
Re: Blå skiver - af Joepete - 08-10-2014, 12:11 AM
Re: Blå skiver - af KimT - 08-10-2014, 05:37 AM
Re: Blå skiver - af KlausM - 08-10-2014, 06:20 AM
Re: Blå skiver - af Jcj - 08-10-2014, 07:25 AM
Re: Blå skiver - af gmt-geek - 08-10-2014, 07:25 AM
Re: Sv: Blå skiver - af KimT - 08-10-2014, 07:32 AM
Re: Sv: Blå skiver - af knudseninc - 08-10-2014, 08:41 AM
Re: Sv: Blå skiver - af KimT - 08-10-2014, 09:04 AM
Re: Sv: Blå skiver - af knudseninc - 08-10-2014, 09:55 AM
Re: Blå skiver - af T79 - 08-10-2014, 10:02 AM
Re: Blå skiver - af BadHamster - 08-10-2014, 10:15 AM
Re: Blå skiver - af jkjaers - 08-10-2014, 10:32 AM
Re: Blå skiver - af MortenKN - 08-10-2014, 12:50 PM
Re: Blå skiver - af Pedellen - 08-10-2014, 12:53 PM
Re: Blå skiver - af cfnissen - 08-10-2014, 12:57 PM
Re: Blå skiver - af issing - 08-10-2014, 02:43 PM
Re: Sv: Blå skiver - af KimT - 08-10-2014, 03:10 PM
Re: Blå skiver - af hr.holm - 08-10-2014, 07:47 PM
Re: Blå skiver - af Stensbjerg - 08-10-2014, 07:56 PM
Re: Blå skiver - af KimT - 08-10-2014, 07:56 PM
Re: Blå skiver - af gmt-geek - 09-10-2014, 07:29 AM
Re: Blå skiver - af Jack Cassidy - 09-10-2014, 10:08 PM
Re: Sv: Blå skiver - af KimT - 09-10-2014, 10:15 PM
Re: Blå skiver - af Palleurup - 09-10-2014, 11:01 PM
Re: Sv: Blå skiver - af KimT - 09-10-2014, 11:03 PM
Re: Sv: Blå skiver - af Palleurup - 09-10-2014, 11:09 PM
Re: Sv: Blå skiver - af KimT - 09-10-2014, 11:11 PM
Re: Blå skiver - af BadHamster - 09-10-2014, 11:11 PM
Re: Blå skiver - af T.Hansen - 09-10-2014, 11:29 PM
Re: Blå skiver - af KlausM - 09-10-2014, 11:34 PM
Re: Blå skiver - af longbear - 10-10-2014, 09:04 PM
Re: Blå skiver - af Jack Cassidy - 10-10-2014, 11:03 PM
Re: Blå skiver - af KimT - 11-10-2014, 11:13 AM
Re: Blå skiver - af Henrik A - 11-10-2014, 02:20 PM
Re: Blå skiver - af bcmb - 11-10-2014, 03:05 PM
Re: Blå skiver - af Jack Cassidy - 11-10-2014, 05:54 PM
Re: Sv: Blå skiver - af KimT - 11-10-2014, 06:00 PM
Re: Blå skiver - af Borgbjerg - 11-10-2014, 10:39 PM
Re: Blå skiver - af KimT - 11-10-2014, 10:43 PM
Re: Blå skiver - af HG - 11-10-2014, 11:06 PM
Re: Blå skiver - af Borgbjerg - 11-10-2014, 11:30 PM
Re: Blå skiver - af BadHamster - 11-10-2014, 11:42 PM
Re: Blå skiver - af Slettegaard - 12-10-2014, 11:25 AM
Re: Sv: Blå skiver - af KimT - 12-10-2014, 11:27 AM
Re: Sv: Blå skiver - af Slettegaard - 12-10-2014, 11:32 AM
Re: Sv: Blå skiver - af KimT - 12-10-2014, 11:36 AM
Re: Blå skiver - af Stensbjerg - 12-10-2014, 11:51 AM
Re: Blå skiver - af Slettegaard - 12-10-2014, 12:41 PM
Re: Blå skiver - af Miwes - 12-10-2014, 12:53 PM
Re: Blå skiver - af T79 - 14-10-2014, 03:44 PM
Re: Blå skiver - af HG - 15-10-2014, 07:23 PM
Re: Blå skiver - af Stensbjerg - 15-10-2014, 07:29 PM
Re: Blå skiver - af HG - 15-10-2014, 07:31 PM
Re: Blå skiver - af Stensbjerg - 15-10-2014, 07:34 PM
Re: Blå skiver - af HG - 15-10-2014, 07:49 PM
Re: Blå skiver - af Stensbjerg - 15-10-2014, 08:45 PM
Re: Blå skiver - af Boxter - 15-10-2014, 10:14 PM
Re: Blå skiver - af Henrik A - 15-10-2014, 10:27 PM
Re: Blå skiver - af Black Seal - 15-10-2014, 10:29 PM
Re: Blå skiver - af Stensbjerg - 15-10-2014, 10:32 PM
Re: Blå skiver - af HG - 15-10-2014, 10:34 PM
Re: Blå skiver - af Henrik A - 15-10-2014, 10:39 PM
Re: Blå skiver - af gmt-geek - 16-10-2014, 07:00 AM
Re: Sv: Blå skiver - af knudseninc - 16-10-2014, 08:56 AM
Re: Blå skiver - af Black Seal - 16-10-2014, 09:01 AM
Re: Blå skiver - af Stensbjerg - 16-10-2014, 04:26 PM
Re: Blå skiver - af Jeremy - 16-10-2014, 05:35 PM
Re: Blå skiver - af KimT - 16-10-2014, 07:38 PM
Re: Blå skiver - af Stensbjerg - 16-10-2014, 07:58 PM
Re: Blå skiver - af KimT - 16-10-2014, 08:00 PM
Re: Blå skiver - af khbk - 17-10-2014, 01:59 PM
Re: Blå skiver - af gmt-geek - 17-10-2014, 05:08 PM
Re: Blå skiver - af Stensbjerg - 17-10-2014, 05:09 PM
Re: Blå skiver - af gmt-geek - 17-10-2014, 05:19 PM
Re: Blå skiver - af FineTime /Kristopher - 20-10-2014, 09:59 PM
Re: Sv: Blå skiver - af KimT - 20-10-2014, 10:00 PM
Re: Blå skiver - af gmt-geek - 21-10-2014, 07:25 AM
Re: Blå skiver - af KlausM - 21-10-2014, 07:28 AM
Re: Blå skiver - af T.Hansen - 21-10-2014, 06:41 PM



Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)