To nye Ingenieurer
#8
Amehlbye Skrev:
peterkaa Skrev:
Amehlbye Skrev:Enig, den har den perfekte størrelse og sikkert i en helt fornuftig pris

9600,- usd for dual time, hvis værket er uden proper GMT funktion er det lidt stejlt.
Og sikkert 36.000kr'efter det førsteårs tid Icon_razz

Ja, de nyere IWC er, med nogle undtagelser, godt nok ikke så stærke til at holde prisen.

Men når man ser på hvad det nye AT auto koster syntes jeg at ~60kvaps er en slant for dual timer'n.
Lever i min egen lille dykkerklokke..
Svar


Beskeder i denne tråd
To nye Ingenieurer - af jk - 10-05-2014, 10:29 AM
Re: To nye Ingenieurer - af peterkaa - 10-05-2014, 11:45 AM
Re: To nye Ingenieurer - af KlausM - 10-05-2014, 02:14 PM
Re: To nye Ingenieurer - af KimT - 10-05-2014, 05:08 PM
Re: To nye Ingenieurer - af Amehlbye - 10-05-2014, 06:13 PM
Re: To nye Ingenieurer - af peterkaa - 10-05-2014, 06:16 PM
Re: To nye Ingenieurer - af Amehlbye - 10-05-2014, 08:33 PM
To nye Ingenieurer - af peterkaa - 10-05-2014, 08:59 PM
Re: To nye Ingenieurer - af jk - 11-05-2014, 05:49 PM



Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)