Panerai 2014
#1
Kiggede lige på Nyheder og faldt over Mads artikel...

Jeg er normalt ikke så stor Panerai entusiast men dette [url]"http://blog.perpetuelle.com/watches/sihh-2014-panerai-pam-557-luminor-1950-destro-3-days/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://blog.perpetuelle.com/watches/sih ... ro-3-days/[/url] synes jeg er helt fornøjeligt fint!


İmage

mvh Jens
Svar


Beskeder i denne tråd
Panerai 2014 - af Jens - 17-12-2013, 04:59 PM
Re: Panerai 2014 - af Dela - 17-12-2013, 08:45 PM
Re: Panerai 2014 - af Kristofferj - 17-12-2013, 08:47 PM
Re: Panerai 2014 - af berg - 17-12-2013, 08:51 PM
Re: Panerai 2014 - af Kristofferj - 17-12-2013, 08:53 PM
Re: Panerai 2014 - af Dela - 17-12-2013, 09:09 PM
Re: Panerai 2014 - af KimT - 17-12-2013, 09:21 PM
Panerai 2014 - af Dela - 17-12-2013, 09:35 PM
Re: Panerai 2014 - af KlausM - 17-12-2013, 10:09 PM
Re: Panerai 2014 - af Wardakmasih - 18-12-2013, 12:23 AM
Re: Panerai 2014 - af Kristofferj - 18-12-2013, 01:15 AM
Re: Panerai 2014 - af Dela - 18-12-2013, 07:57 AM
Re: Panerai 2014 - af Black Seal - 25-12-2013, 02:45 PM
Re: Panerai 2014 - af CT-Watches.dk - 25-12-2013, 03:55 PM
Re: Sv: Panerai 2014 - af KimT - 26-12-2013, 09:55 AM



Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)