En lille ny er ankommet..
#10
Hej Whoa

Har lige svaret på dit indlæg om dit nye seamaster 300m også opdager jeg denne kommentar fra dig.. er lige nysgerrig efter hvilken model den Sinn er på billedet? Jeg har aldrig rigtig sat mig ind i Sinn men denne på billedet ligner virkelig Glashutte Original SeaQ og dette er et af de allerbedste dykkere jeg har set nogensinde! Det var så lækkert og smukt og dette Sinn minder lidt om den


Sent from my iPhone using Tapatalk
Svar


Beskeder i denne tråd
En lille ny er ankommet.. - af Emancipator - 09-04-2020, 08:05 AM
RE: En lille ny er ankommet.. - af Stensbjerg - 09-04-2020, 08:33 AM
RE: En lille ny er ankommet.. - af MichaelA - 09-04-2020, 08:38 AM
RE: En lille ny er ankommet.. - af onkeldunkel - 09-04-2020, 08:53 AM
En lille ny er ankommet.. - af KimT - 09-04-2020, 10:14 AM
RE: En lille ny er ankommet.. - af Miwes - 09-04-2020, 10:17 AM
RE: En lille ny er ankommet.. - af Frankur - 09-04-2020, 12:33 PM
RE: En lille ny er ankommet.. - af willy - 09-04-2020, 12:53 PM
En lille ny er ankommet.. - af whoa - 09-04-2020, 06:43 PM
En lille ny er ankommet.. - af maltebrask - 13-04-2020, 06:38 AM



Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)