Rolex kvalitet
#3
Det kan jo undre når der er så meget kvalitet Icon_blink

Der er ikke meget andet at gøre end at få det fikset og da helt sikkert hvis der er garanti på det, men ellers tillykke med det Icon_Up
Med venlig hilsen Michael

Elsker når ure kommer med en historie
Svar


Beskeder i denne tråd
Rolex kvalitet - af Urtiden - 10-10-2018, 12:57 PM
RE: Rolex kvalitet - af Frankur - 10-10-2018, 03:40 PM
RE: Rolex kvalitet - af Miwes - 10-10-2018, 03:59 PM
RE: Rolex kvalitet - af Ian480 - 10-10-2018, 09:19 PM
RE: Rolex kvalitet - af Lars - 13-10-2018, 07:45 AM
RE: Rolex kvalitet - af Ian480 - 15-10-2018, 08:12 PM
Rolex kvalitet - af KimT - 15-10-2018, 08:32 PM
RE: Rolex kvalitet - af Lars - 16-10-2018, 12:46 PM



Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)