Genstridig Omega bagkasse
#3
Hej Jacob.
Jeg kan absolut kun anbefale Christian's kursus, det er en formidabel måde han fortæller og viser det på.
Du er selvfølgelig også velkommen til at komme her og lave dit ur, under vejledning af undertegnede.
Det er der efterhånden en del herinde fra der har prøvet. Har fuldt udstyret værksted til rådighed, værktøj i flere kvaliteter, dog ikke kinaværktøj, andet end et monster til kasseåbner, og der er den fuldt på højde med Bergeon's, den har jeg på jobbet, så ikke al kinaværktøj er dårligt, men der skal godt nok kigges nøje efter, og uanset, så er det ikke billigt, men tilgengæld holder kvalitetsværktøj bedre og ødelægger ikke urene.
Skiv en PB hvis det har din int.
Overnatning kan lade sig gøre, bor jo i det herlige udkants Danmark hvor vi har kort til billige øl.... Icon_lol  Icon_lol  Icon_lol
Mvh
Lars
Der er næppe noget i verden en mand ikke kan lave lidt dårligere, og sælge lidt billigere.
Den som alene ser på prisen, er denne mands lovlige bytte...
John Rusel 1819-1900

Instagram: https://www.instagram.com/denrigtigeurmager/

Mvh
Lars

Svar


Beskeder i denne tråd
Genstridig Omega bagkasse - af jaha - 06-01-2017, 09:51 PM
RE: Genstridig Omega bagkasse - af stenstrupigen - 06-01-2017, 10:31 PM
RE: Genstridig Omega bagkasse - af Lars - 07-01-2017, 09:37 AM
RE: Genstridig Omega bagkasse - af jaha - 09-01-2017, 11:58 AM
RE: Genstridig Omega bagkasse - af dwndler - 27-02-2017, 09:16 PM
RE: Genstridig Omega bagkasse - af P.N. - 27-02-2017, 11:01 PM
RE: Genstridig Omega bagkasse - af jaha - 27-02-2017, 11:05 PM



Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)