Sa watches østrig
#5
Hvordan kan du på en gang sige, det var en god handel, og samtidig sige, uret kunne være fake? Det giver da ingen mening.

/Bjørn
Svar


Beskeder i denne tråd
Sa watches østrig - af Mancini - 20-08-2016, 05:15 PM
RE: Sa watches østrig - af TioMalo - 21-08-2016, 11:27 AM
RE: Sa watches østrig - af Mancini - 24-08-2016, 11:57 PM
RE: Sa watches østrig - af Mancini - 26-08-2016, 05:57 PM
RE: Sa watches østrig - af bjorn_e58 - 28-08-2016, 09:25 PM
RE: Sa watches østrig - af Mancini - 28-08-2016, 10:47 PM
RE: Sa watches østrig - af pbr - 28-08-2016, 10:59 PM
RE: Sa watches østrig - af bjorn_e58 - 28-08-2016, 11:07 PM
RE: Sa watches østrig - af Mancini - 28-08-2016, 11:23 PM
RE: Sa watches østrig - af DangerJoe - 01-09-2016, 11:52 AM
RE: Sa watches østrig - af Mancini - 02-09-2016, 03:23 PM



Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)