Daytona ref 116500
#6
(25-07-2016, 11:53 PM)T.Hansen Skrev: Nej desværre, men jeg må tilstå at den nye Daytona med sort lunette ikke sagde mig noget til at begynde med, men må tilstå at den taler sit tydelige sprog "prøv mig" :-)

Er dog mest tilhænger af udgaven med hvid skive :-)

Sendt fra min HTC One max med Tapatalk

Som mit brugernavn antyder kan jeg mægtigt godt lide den "gamle" 116520, både med hvid og med sort skive.

Den nye syntes jeg ser fantastisk ud med den sorte skive der matcher lynetten, men modsat T.Hansen syntes jeg altså det ser helt forkert ud med hvid skive og sort lynette.
Mvh
Morten
[-]
  • phrede, T.Hansen
Svar


Beskeder i denne tråd
Daytona ref 116500 - af phrede - 25-07-2016, 11:40 PM
RE: Daytona ref 116500 - af T.Hansen - 25-07-2016, 11:53 PM
RE: Daytona ref 116500 - af jacobzimmer - 26-07-2016, 12:39 AM
RE: Daytona ref 116500 - af gmt-geek - 26-07-2016, 08:07 PM
Daytona ref 116500 - af jacobzimmer - 26-07-2016, 08:08 PM
RE: Daytona ref 116500 - af 116520 - 26-07-2016, 08:55 PM
Daytona ref 116500 - af KimT - 26-07-2016, 08:59 PM
Daytona ref 116500 - af phrede - 28-07-2016, 09:38 PM
RE: Daytona ref 116500 - af pbr - 28-07-2016, 10:27 PM
Daytona ref 116500 - af phrede - 28-07-2016, 11:25 PM
RE: Daytona ref 116500 - af TFind - 29-07-2016, 11:46 AM
RE: Daytona ref 116500 - af KimT - 29-07-2016, 11:50 AM
RE: Daytona ref 116500 - af Willecke - 28-09-2016, 09:52 AM



Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)