Rense læderrem
#12
Nå, jeg valgte at lægge den i blød (remmen naturligvis). Det var sgu nok ikke så smart, da den er limet Icon_head

Nu lader jeg den tørre et par dage, og håber er på det bedste. Det er rigtig lækker kvalitet (fra hodinkee), så må krydse fingre for, at limen også er det Icon_e_confused

Tak for hurtigt svar, Kim!
Svar


Beskeder i denne tråd
Rense læderrem - af Loft - 27-07-2014, 06:13 PM
RE: Rense læderrem - af Peteroa - 06-11-2015, 02:50 PM
RE: Rense læderrem - af KimT - 06-11-2015, 02:54 PM
RE: Rense læderrem - af Peteroa - 06-11-2015, 03:24 PM
RE: Rense læderrem - af KimT - 06-11-2015, 03:27 PM
RE: Rense læderrem - af Peteroa - 06-11-2015, 03:39 PM
RE: Rense læderrem - af KimT - 06-11-2015, 03:41 PM
RE: Rense læderrem - af Peteroa - 06-11-2015, 04:33 PM
Re: Rense læderrem - af Danbs - 27-07-2014, 07:45 PM
Re: Rense læderrem - af Joepete - 27-07-2014, 09:33 PM
Re: Rense læderrem - af Loft - 28-07-2014, 09:39 AM
Re: Rense læderrem - af vinge - 05-08-2014, 07:01 PM



Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)