Kort introduktion
#4
Har godt læst lidt i "hvad er i for nogle folk", og bidt mærke i nogen er faldet fra. Men spændende at læse dit indlæg.
Jeg nyder altid at læse dine meget uddybende indlæg, eller kommentere. Du er virkelig godt inde i stoffet!

Kommer der et GTG her i mørke Nordjylland, hvor beg befinder mig, så ville jeg heller afvise at komme Icon_e_smile


Sent from my iPhone using Tapatalk
If you ain't using it, you abusing it!
Svar


Beskeder i denne tråd
Kort introduktion - af jacobzimmer - 10-10-2014, 11:20 PM
Re: Kort introduktion - af jacobzimmer - 10-10-2014, 11:21 PM
Re: Kort introduktion - af Geodoc - 11-10-2014, 08:50 AM
Re: Kort introduktion - af jacobzimmer - 11-10-2014, 09:30 AM
Re: Kort introduktion - af willy - 11-10-2014, 04:30 PM
Re: Kort introduktion - af jacobzimmer - 11-10-2014, 04:36 PM
Re: Kort introduktion - af willy - 11-10-2014, 07:36 PM



Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)