Reparation af urkasse
#3
man bruger laser-svejsning til at påsætte materiale, som derefter slibes ned til det originale materiale
en heuer:
[url]"http://www.chronocentric.com/forums/heuer/index.cgi?md=read;id=55488">http://www.chronocentric.com/forums/heu ... d;id=55488[/url]
Svar


Beskeder i denne tråd
Reparation af urkasse - af JeppeRøber - 06-04-2014, 12:24 PM
Re: Reparation af urkasse - af Lars - 06-04-2014, 12:50 PM
Re: Reparation af urkasse - af Camaro_phpbb3_import15730 - 06-04-2014, 03:00 PM
Re: Reparation af urkasse - af JeppeRøber - 06-04-2014, 05:01 PM
Re: Reparation af urkasse - af Hr. Guldsmed - 28-06-2014, 10:27 AM
Re: Reparation af urkasse - af olof - 28-06-2014, 08:04 PM
Re: Reparation af urkasse - af Hr. Guldsmed - 29-06-2014, 10:26 AM
Re: Reparation af urkasse - af Hr. Guldsmed - 29-06-2014, 10:28 AM
Re: Reparation af urkasse - af bjorn_e58 - 29-06-2014, 06:26 PM
Re: Reparation af urkasse - af Hr. Guldsmed - 29-06-2014, 09:45 PM
Re: Reparation af urkasse - af Claus Tukjær - 02-07-2014, 10:38 PM
Re: Reparation af urkasse - af Hr. Guldsmed - 03-07-2014, 09:18 AM
Re: Reparation af urkasse - af pbr - 03-07-2014, 09:34 AM
Re: Reparation af urkasse - af Hr. Guldsmed - 15-01-2015, 09:31 PM



Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)