Review: JS Watch Islandus
#3
Janus2312 Skrev:Det er virkelig en god gennemgang af et spændende ur! Jeg synes i den grad du formår at nuancere dit syn på uret, du forholder dig kritisk, men er også tydeligt begejstret. Jeg selv har aldrig hørt om mærket, men det skal da klart checkes grundigt ud, så også tak for appetizer....

Hej Janus.

Tak skal du have Icon_e_smile

Jeg er også ret begejstret for uret, men man skal jo ikke lade sig rive helt med. Der er rigtig mange spændende ure derude!
JS Watch Islandus
Victorinox Alpnach Special Edition
Panerai PAM 312
Oris Aquis Depth Gauge
Svar


Beskeder i denne tråd
Review: JS Watch Islandus - af floe - 18-08-2013, 03:44 PM
Re: Review: JS Watch Islandus - af floe - 18-08-2013, 05:15 PM
Re: Review: JS Watch Islandus - af pbr - 19-08-2013, 10:09 PM
Re: Review: JS Watch Islandus - af Jesper Geisler - 19-08-2013, 11:02 PM



Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)