Flot Udvalg Hos Klarlund!
#25
ClausT Skrev:
Nicholas W Skrev:Men uden kant hvordan distancerer man så sine indlæg fra alle de andre?

Vi har jo alle sammen herinde vores egen måde at skrive på. Man er aldrig i tvivl om hvem der har skrevet indlægget.


Jeg håber du forstår mig, jeg kan godt lide forummet og de mennesker der er herinde og vil gerne blive ved med at være her.

Hilsen
NW
Det er jo netop ikke din rolle at "distancere" dig fra alle andre.... Du skal mælge, fjerne og låse indlæg, når de går (langt) over stregen.... Ikke distancere.... Vis noget interessant, billeder, oplevelser som da du var hos Glashütte.... Det er jo spændende at læse om.....

Den måde du skriver på nu distancere dig fra andre, men kun på en dårlig måde.... Husk på at det er voksne mennesker du skriver til Icon_e_wink Ikke dine venner.....


hvad har jeg da ellers skrevet der var stødende udover dette?
Og den politiske debat tæller ikke, det var jo politik.

Jeg skriver sådan som jeg gør herinde til de fleste mennesker jeg snakker med, ikke mine venner, dem har jeg ingen af, men med forskellige mennesker i finans og reklame-verdenen.

Det er for det meste dem jeg skriver til.

HIlsen
NW

Hilsen
NW


Beskeder i denne tråd
Flot Udvalg Hos Klarlund! - af SPACE-DWELLER - 26-04-2010, 08:45 PM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af Tukjær - 26-04-2010, 09:30 PM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af Claus_K - 26-04-2010, 09:57 PM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af Tukjær - 26-04-2010, 10:44 PM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af Mads Gjødesen - 27-04-2010, 03:43 PM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af Nicholas W - 27-04-2010, 03:46 PM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af Stinger - 27-04-2010, 05:42 PM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af Nicholas W - 27-04-2010, 07:08 PM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af jacob jensen - 27-04-2010, 07:53 PM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af Stinger - 27-04-2010, 10:39 PM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af Peter - 28-04-2010, 03:24 AM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af Nicholas W - 28-04-2010, 09:49 AM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af Stinger - 28-04-2010, 11:07 AM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af Nicholas W - 28-04-2010, 11:22 AM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af bjorn_e58 - 28-04-2010, 11:42 AM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af Stinger - 28-04-2010, 11:42 AM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af Nicholas W - 28-04-2010, 11:53 AM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af SPACE-DWELLER - 28-04-2010, 04:00 PM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af Nicholas W - 28-04-2010, 08:11 PM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af Tukjær - 28-04-2010, 08:46 PM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af Nicholas W - 28-04-2010, 08:57 PM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af Tukjær - 28-04-2010, 09:00 PM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af Nicholas W - 28-04-2010, 09:05 PM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af Tukjær - 28-04-2010, 09:12 PM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af Nicholas W - 28-04-2010, 09:17 PM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af Kjeldsen - 28-04-2010, 10:58 PM
Re: Flot Udvalg Hos Klarlund! - af Adm. - 28-04-2010, 11:00 PM



Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)