Ny Rolex sub opvarmning ?
#3
Stinger Skrev:Well, de nye subs som har været på markedet i et års tid HAR jo allerede keramisk krans og ny lænke. Rolex udgiver altid først ædelmetal modellerne, så guld/stål og til sidst ren stål. Så ud fra den devise er det jo 100% sikkert at der vil komme en ny stål sub. Det er jo ikke engang sjovt at gætte på.

Jeg er godt klar over at der forventes en ny sub, men det jeg er mener er om sub 16610lv så helt udgår når de skriver sub er med ceramic bezel ... men det skulle jeg nok have præciseret. Alt er naturligvis blot gæt indtil den 18. marts.
vh Hans Henrik
Svar


Beskeder i denne tråd
Ny Rolex sub opvarmning ? - af Len - 13-03-2010, 11:36 AM
Re: Ny Rolex sub opvarmning ? - af Stinger - 13-03-2010, 11:40 AM
Re: Ny Rolex sub opvarmning ? - af Len - 13-03-2010, 12:04 PM
Re: Ny Rolex sub opvarmning ? - af Tobias - 14-03-2010, 08:20 PM
Re: Ny Rolex sub opvarmning ? - af Nicholas W - 14-03-2010, 08:35 PM
Re: Ny Rolex sub opvarmning ? - af Tobias - 14-03-2010, 09:37 PM



Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)