Serviceniveau for JLC og PP
#8
Mads Gjødesen Skrev:Jacob hvis du ikke kan se forskel på finishen på et PP og et JLC i linket, er der ingen grund til at købe ure i 50 k klassen. Så kan du lige så godt købe et ur til 15-20 k. Du kan alligevel ikke se forskel i finishen... Icon_e_wink

/Mads
Må man anbefale en 2892 a2
İmage
İmage
İmage
İmage
naturligvis ikke topgrade - jeg vil tro denne finish så kan række Icon_redface (Undskyld - ku ikke lade være)
Lånebilleder fra http://www.horlogerie-suisse.com/Complic...92-A2.html
vh
Mvh. John  - Glad for ure og frisk på lidt iværksætterråd.
Besøg min blog med gode råd til iværksættere!
Besøg min blog om ure!
Svar


Beskeder i denne tråd
Serviceniveau for JLC og PP - af BobT - 01-12-2009, 07:25 PM
Re: Serviceniveau for JLC og PP - af jacob jensen - 01-12-2009, 07:37 PM
Re: Serviceniveau for JLC og PP - af BobT - 01-12-2009, 07:45 PM
Re: Serviceniveau for JLC og PP - af BobT - 01-12-2009, 09:26 PM
Re: Serviceniveau for JLC og PP - af jacob jensen - 01-12-2009, 10:27 PM
Re: Serviceniveau for JLC og PP - af hannover_dk - 01-12-2009, 10:32 PM
Re: Serviceniveau for JLC og PP - af makita - 01-12-2009, 10:45 PM
Re: Serviceniveau for JLC og PP - af hannover_dk - 01-12-2009, 10:51 PM
Re: Serviceniveau for JLC og PP - af baun - 02-12-2009, 01:34 AM
Re: Serviceniveau for JLC og PP - af hannover_dk - 02-12-2009, 01:52 AM



Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)