16610 lænke
#2
1/2 led ???????
hvis din lænke er tybe 93150 så skal den ha 12 led
lajzen Skrev:Kan det godt passe der er 13.5 led med til en 16610 sub Icon_question

Icon_e_smile
Svar


Beskeder i denne tråd
16610 lænke - af lajzen - 30-10-2009, 06:54 PM
Re: 16610 lænke - af Morten Bekker_phpbb3_import15739 - 30-10-2009, 10:29 PM
Re: 16610 lænke - af lajzen - 31-10-2009, 08:11 AM
Re: 16610 lænke - af Mads Gjødesen - 01-11-2009, 03:11 PM
Re: 16610 lænke - af SPACE-DWELLER - 02-11-2009, 01:59 PM
Re: 16610 lænke - af lajzen - 02-11-2009, 06:35 PM
Re: 16610 lænke - af Clubman - 02-11-2009, 09:03 PM
Re: 16610 lænke - af Clubman - 02-11-2009, 11:03 PM
Re: 16610 lænke - af lajzen - 06-11-2009, 08:56 PM



Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)