Arver jeg 7,5 millioner dollars ?
#17
Clubman Skrev:
Magnum Skrev:Der er en meget sjov hjemmeside, med en der besvarer dem og prøver at se hvor langt de går med på den, selv om han tager total pis på dem:

[url]"http://www.ebolamonkeyman.com/index.html" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.ebolamonkeyman.com/index.html[/url]" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja, det er da en alternativ måde, at bruge sin egen og deres tid på <!-- s:lol: --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif" alt=":lol:" title="Laughing" /><!-- s:lol: --> .
Absolut værdig hjemme side - fornøjelig læsning Icon_e_biggrin men jeg ville ikke svare. Svar dem, og hvert svar sælges for 0,01 et eller andet værdiløst til en anden der så sender en en mail, så hvis man gider være en del af karrusellen, så hallejuja

vh
Mvh. John  - Glad for ure og frisk på lidt iværksætterråd.
Besøg min blog med gode råd til iværksættere!
Besøg min blog om ure!
Svar


Beskeder i denne tråd
Re: Arver jeg 7,5 millioner dollars ? - af Peter - 16-10-2009, 02:43 AM
Re: Arver jeg 7,5 millioner dollars ? - af Tukjær - 16-10-2009, 02:17 PM
Re: Arver jeg 7,5 millioner dollars ? - af Peter - 21-10-2009, 01:26 AM
Re: Arver jeg 7,5 millioner dollars ? - af Magnum - 21-10-2009, 11:17 PM
Re: Arver jeg 7,5 millioner dollars ? - af hannover_dk - 22-10-2009, 05:34 PM



Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)