Hvid eller sort
#30
Hannover,

Mener sådan set ikke at der eksisterer et svar på spørgsmålet.

Idet der fandtes referencenumre der er dedikeret som Explorere med både sort og hvid skive før man begyndte at skrive Explorer på skiven, skal man finde et specifikt ur fra et show i Geneve – eller sådan noget, for at bevise hvad der kom først. Det forvirrer bare, når der kommer dårlige kilder ind over.

Og din kommentar omkring Daytonaer. 623x kom først. Der findes både 623x med og uden Daytona på skiven. Siden hen kom 626x, som også var med og uden Daytona på skiven. Tror faktisk ikke at der er nogen ”andres øjne” der stiller spørgsmålstegn ved det (selv ikke fans af Skeet & Urul.)

/Henrik
Svar


Beskeder i denne tråd
Hvid eller sort - af Riisberg - 22-09-2009, 09:26 PM
Re: Hvid eller sort - af Rene123 - 22-09-2009, 09:48 PM
Re: Hvid eller sort - af Peter - 23-09-2009, 03:50 AM
Re: Hvid eller sort - af Rene123 - 23-09-2009, 02:34 PM
Re: Hvid eller sort - af Peter - 25-09-2009, 03:00 AM
Re: Hvid eller sort - af Riisberg - 25-09-2009, 09:34 AM
Re: Hvid eller sort - af hannover_dk - 25-09-2009, 12:44 PM
Re: Hvid eller sort - af hannover_dk - 25-09-2009, 03:48 PM
Re: Hvid eller sort - af Henrik H - 25-09-2009, 06:47 PM
Re: Hvid eller sort - af Peter - 30-09-2009, 01:53 AM
Re: Hvid eller sort - af Henrik H - 30-09-2009, 05:46 AM
Re: Hvid eller sort - af Rene123 - 30-09-2009, 08:58 AM
Re: Hvid eller sort - af Rene123 - 30-09-2009, 03:48 PM
Re: Hvid eller sort - af hannover_dk - 30-09-2009, 05:04 PM
Re: Hvid eller sort - af Henrik H - 30-09-2009, 06:52 PM
Re: Hvid eller sort - af Peter - 02-10-2009, 01:26 AM
Re: Hvid eller sort - af hannover_dk - 02-10-2009, 03:48 PM
Re: Hvid eller sort - af Peter - 03-10-2009, 02:58 AM
Re: Hvid eller sort - af Henrik H - 04-10-2009, 04:44 PM
Re: Hvid eller sort - af Riisberg - 06-10-2009, 12:56 PM
Re: Hvid eller sort - af Peter - 09-10-2009, 01:49 AM
Re: Hvid eller sort - af Henrik H - 09-10-2009, 06:05 PM
Re: Hvid eller sort - af hannover_dk - 09-10-2009, 09:38 PM
Re: Hvid eller sort - af Henrik H - 09-10-2009, 10:10 PM
Re: Hvid eller sort - af hannover_dk - 09-10-2009, 10:18 PM
Re: Hvid eller sort - af Henrik H - 09-10-2009, 10:47 PM
Re: Hvid eller sort - af hannover_dk - 09-10-2009, 10:51 PM
Re: Hvid eller sort - af Henrik H - 09-10-2009, 11:21 PM
Re: Hvid eller sort - af hannover_dk - 10-10-2009, 01:41 AM



Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)