Komplet eller ej?
#7
Hvis ikke du køber med boks/papirer så sørg for at få en kvittering med på købet så der ikke sås tvivl om uret skulle være stjålet.
Mvh Klaus
Svar


Beskeder i denne tråd
Komplet eller ej? - af rcb68 - 26-05-2009, 12:50 PM
Re: Komplet eller ej? - af Fabritius - 26-05-2009, 02:06 PM
Re: Komplet eller ej? - af rcb68 - 26-05-2009, 02:36 PM
Re: Komplet eller ej? - af Tukjær - 26-05-2009, 02:41 PM
Re: Komplet eller ej? - af johnfyn - 26-05-2009, 02:43 PM
Re: Komplet eller ej? - af KlausM_phpbb3_import15744 - 26-05-2009, 04:01 PM



Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)