Svar: 111
Tråde: 26
Modtaget Likes: 0 i 0 svar
Givet Likes: 0
Tilmeldt: Apr 2004
Hej Kim
Vi skal vel have afregnet den gamle gæld. Du kom jo tættest på sidst.
Hvad med kvit eller dobbelt.
Vi holder samme gæt som sidst. Jeg tror ikke de tåber der byder på uret følger med på dette forum. Den ender sikkert i 25K.
Kim.A.S.I Skrev:Mikael jeg tror nu mere det tyder på at der er en eller flere der prøver
på at byde vraget op til en sindssyg pris og så har fået hammerslag på
det.
Man kan jo kun gætte på hvem der kunne finde på dette.
Mvh.
Kim.A.S.I
•
Svar: 303
Tråde: 20
Modtaget Likes: 0 i 0 svar
Givet Likes: 0
Tilmeldt: Apr 2004
Der er Ok Lars vi kom jo ikke rigtig tæt på, men ville bare slå dig for en øl når Jan og vintageure igen vil holde et ur komsammen.
Og i jyder kan tage jer sammen og komme over til os københavner snuder. <!-- s:lol: --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif" alt=":lol:" title="Laughing" /><!-- s:lol: -->
Men vi kan da godt prøve igen .. Gætter på et hammerslag på 22500,-
Mvh.
Kim.A.S.I
•
Svar: 277
Tråde: 46
Modtaget Likes: 0 i 0 svar
Givet Likes: 0
Tilmeldt: Apr 2004
He he... det eneste der kan bruges på det ur er vel skiven... Og det kan den ikke en gang i et andet ur. Det ser ud som om at der er en der har hygget sig med groft sandpapir sådan som den lænke ser ud! Av hvor har det fået tæv.... Gad vide om det røde er lavet med en rød tousch;)
•