Afstemning: Hvem har taget det bedste billed?
HG
Joepete
Kim T
Watchfreak2003
Claus_K
[Vis resultater]
Afstemningen lukkes på: 20-04-2721
 
En lille konkurrence..... Part 2
#1
Konkurrencen er afbrudt en dag før tid, da jeg ikke har tiden i morgen. Og i stedet for 3 billeder, har min hustru valgt 5 billeder ud. Disse 5 kan i nu stemme på.

HG

İmage

Joepete

İmage

Kim T

İmage

Watchfreak2003

İmage

Claus_K

İmage

Tak til alle som gad at deltage Icon_e_biggrin
Svar
#2
Har stemt, og ikke på mig selv <!-- s:lol: --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif" alt=":lol:" title="Laughing" /><!-- s:lol: --> <!-- s:lol: --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif" alt=":lol:" title="Laughing" /><!-- s:lol: --> <!-- s:lol: --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif" alt=":lol:" title="Laughing" /><!-- s:lol: -->
Svar
#3
Synes godt nok det er svært at vælge...
Svar
#4
didriksmidt Skrev:Synes godt nok det er svært at vælge...
Jamen så får du nu mulighed for at stemme på hele 3 billeder.....
Svar
#5
Ok det havde jeg da ikke regnet med - men dejligt - så må jeg da hellere stemme Icon_smil
Med venlig hilsen

Henrik Graae Visse

Mine ure er til låns, indtil en anden skal overtage dem!
Svar
#6
Rigtige gode billeder. Jeg stemte kun på et, men jeg synes alle 5 billeder er rigtige gode og kunne sagtens være taget af en prof.
Svar
#7
Jeg valgte tre, da det var svært at vælge kun et billede. Icon_razz

Kim T's billede er godt fordi det ikke lader til at være manipuleret efterfølgende. Desuden synes jeg godt om selve omgivelserne på billedet og urets position.

Claus_K's ''water drop'' billede er rigtig fedt! Og det samme gælder for HG's ''tidal wave'' billede.
Svar
#8
Faurschou Skrev:Jeg valgte tre, da det var svært at vælge kun et billede. Icon_razz

Kim T's billede er godt fordi det ikke lader til at være manipuleret efterfølgende. Desuden synes jeg godt om selve omgivelserne på billedet og urets position.
jeg havde kun valgt 2 - men havde slet ikke tænkt på dit argument Faurschou - ubehandlet - så dermed fik Kim den sidste stemme - for jeg er enig i at det virker mest ubehandlet. Specialister kan vist i egenskaber se om det passer, men jeg kørte mavefornemmelse
Gode billeder alle sammen i alle fald
vh
Mvh. John  - Glad for ure og frisk på lidt iværksætterråd.
Besøg min blog med gode råd til iværksættere!
Besøg min blog om ure!
Svar
#9
Jo, jo, fuldstændig ubehandlet.
Jeg ville ikke ane hvad jeg skulle gøre Icon_redface
Svar
#10
Så er det ved at være sidste mulighed for at stemme. Det er meget lige......
Svar




Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)