Urdebatten / Urforum
Redsea diver - Printviselig Version:

+- Urdebatten / Urforum (https://urdebatten.dk)
+-- Forum: Hovedfora (https://urdebatten.dk/forumdisplay.php?fid=79)
+--- Forum: Urforum (https://urdebatten.dk/forumdisplay.php?fid=70)
+--- Tråd: Redsea diver (/showthread.php?tid=76128)



Redsea diver - bergsorensen - 05-08-2011

Et kig værd [url]"http://redseawatches.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://redseawatches.com/[/url]


Re: Redsea diver - MortenKN - 06-08-2011

Endnu et private label ur fra Fricker... Siger mig ikke så meget må jeg indrømme.... Og at kalde et ur for en Sixpounder???? Det lyder som noget fra McDonalds?


Re: Redsea diver - Tukjær - 06-08-2011

Cool Icon_cool


Re: Redsea diver - Steff_DK - 07-08-2011

MortenKN Skrev:Og at kalde et ur for en Sixpounder???? Det lyder som noget fra McDonalds?
<!-- s:lol: --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif" alt=":lol:" title="Laughing" /><!-- s:lol: -->


Re: Redsea diver - bent540 - 10-08-2011

MortenKN Skrev:Endnu et private label ur fra Fricker... Siger mig ikke så meget må jeg indrømme.... Og at kalde et ur for en Sixpounder???? Det lyder som noget fra McDonalds?

ja fricker ure har ik megen charme. lidt ligsom migselv <!-- s:lol: --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif" alt=":lol:" title="Laughing" /><!-- s:lol: --> men det ku sgu være fedt at ha penge til at få lavet en palle ure i eget design.